• |
ide | kryesore
bërthamore, Putin

Putin takohet me Lukashenkon në Rusi

Presidenti rus Vladimir Putin dhe lideri bjellorus Aleksandër Lukashenko, janë takuar në Soçi të Rusisë. Lukashenko e kishte planifikuar më …