• |
ide | kryesore
Lubonja

Lubonja: Ku Rama ngjan me Putinin

Publicisti dhe shkrimtari Fatos Lubonja thotë se pushteti në vend është konsumuar dhe se vendi ka nevojë për ndryshim. Ai …