• |
ide | kryesore

Filmi më i pëlqyer në botë

Filmat më të pëlqyer nga kritika, “Citizen Kane” dhe “The Godfather”, kanë zbritur nga froni dhe i kanë lënë vendin …

Ndahet nga jeta këngëtarja koreane

Ylli i muzikës K-Pop, Sulli, ndërroi jetë në moshën 25-vjeçare. Policia dhe menaxheri i këngëtares konfirmuan lajmin e trishtë për …

Kthehu