• |
ide | kryesore

Aksidentohet Jennifer Lopez

Duket se këngëtarja Jennifer Lopez ka pësuar një incident në skenë, duke dëmtuar syrin. Për këtë ajo ka publikuar një …

Shpallen fituesit e MTV Awards

Janë shpallur fituesit e MTV Movie & TV Awards mbrëmjen e së hënës. Dhe fituesit më të mëdhenj të mbrëmjes …

Kthehu