• |
ide | kryesore

Liam, shkaku i ndarjes me Mileyn

Ata janë parë gjithnjë si “Couple goals”, por tashmë janë ndarë dhe lajmin e kanë konfirmuar vetë nëpërmjet Instagramit. Mos …

Grabitet bashkëshorti i JLo

  Bashkëshorti i Jennifer Lopezit të dielën kishte udhëtuar me makinë në drejtim të San Franciscos për të ndjekur ndeshjen …

Kthehu