• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Anita Lane

Kantautorja dhe bashkëpunëtorja e vjetër e Nick Cave, Anita Lane ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 61-vjeçare. Ndërkohë …

Kthehu