• |
ide | kryesore

Morena Taraku i jep fund lidhjes

Në muajin maj, këngëtarja Morena Taraku konfirmoi publikisht se është në një lidhje të re dashurie dhe ndihet shumë e …

Zbulohet data e eventit MTV VMA

Pandemia ka anulluar pjesën më të madhe të eventeve të kulturës, por organizatorët kanë vendosur që çmimet e muzikës të …

Kthehu