• |
ide | kryesore

Morena Taraku i jep fund lidhjes

Në muajin maj, këngëtarja Morena Taraku konfirmoi publikisht se është në një lidhje të re dashurie dhe ndihet shumë e …

Zbulohet data e eventit MTV VMA

Pandemia ka anulluar pjesën më të madhe të eventeve të kulturës, por organizatorët kanë vendosur që çmimet e muzikës të …

Arrestohet kitaristi i Maroon 5

Kitaristi i grupit të këngëtarit Maroon 5, Mickey Madden është arrestuar për dhunë në familje. 41-vjeçari nuk është i martuar, …

Drejt falimentit “Cirku i diellit”

Pandemia e koronavirusit ka detyruar Kompaninë e të famshmit “Cirku i diellit” të shkurtojë 3500 vende për të evituar falimentimin. …

Cardi B akuzohet për homofobi

Një përdorues i rrjetit social Twitter ka bërë një postim ku akuzon reperen e famshme Cardi B se është homofobe …

Kthehu