• |
ide | kryesore
rama zaho.jpg

Rama, xhiro me Zahon në bregdet

Menjëherë pas kthimit nga samiti i NATO -s, kryeministri Rama ka vendosur të kalojë pak kohë me familjen. Për t’ua …

arbana.jpg

Arbana Osmani është shtatzënë

Moderatorja e emisioneve “Big Brother” dhe “E diell”, Arbana Osmani, është shtatzënë. Për ta bërë publik lajmin ajo ka zgjedhur …

ariana-grande.jpg

Provokon Ariana Grande

Vetëm pak ditë pasi lajmeve se edhe Ariana Grande ishte prekur nga grabitja në internet e fotove nudo ajo publikoi …

Kthehu