• |
ide | kryesore
madia_gelato_chi.jpg

Ministrja dhe akullorja

“Kjo ja di anën akullores!” është titulli provokues i revistës italiane “Chi” për ministren e administratës publike në Itali Marianna …

sheila.JPG

Sheila provokuese buzë pishinës

Sheila Haxhiraj ka treguar edhe më parë nëpërmjet fotove në rrjetet sociale që gëzon një fizik provokues dhe seksi. Këngëtarja …

enca uf.jpg

Enca zbulon gjoksin (foto)

Ajo ka shumë adhurues. Këngëtarja Enca Haxhiaj, pa diskutim që ka trupin me “hot”dhe kohët e fundit ajo po krenohet …

IMG_20141103_223130_edit.jpg

Fevziu vishet me jelekun antigjobe

Duke analizuar arbitraritetin apo jo te policise rrugore dhe rregullave te reja te kerkuara, moderatori Blendi Fevziu ka dale ne …

image.jpg

Angela Martini të lë pa frymë

Modelja Angela Martini është shfaqur së fundi në kopertinën më të re të si revistës së njohur zviceriane “Sette Magazine”. …