• |
ide | kryesore
gisele.jpg

Një super mama si Gisel

Më në fund me pushime! Finalmente de férias!'  Pushimet e Gisele Bundchen vijnë vetëm pak ditë pasi Vogue raportoi se …

theron-penn.JPG

Theron dhe Penn drejt altarit

Me sa duket thashethemet për  një fejesë të mundshme të Charlize Theron dhe Sean Penn janë të vërteta. Aktorja e …

angelina.jpg

Brad dhe Angelina martohen në film

Kanë filluar të bijnë këmbanat e martesës për  Brad Pitt dhe Angelina Jolie… ose aty afër. Ndërkohë që  të gjithë …

amy.jpg

Tre vite me dhe pa Amy-n

Sot, më 23 korrik, bëhen tre vjet që kur këngëtarja britanike, Amy ëinehouse, është ndarë nga jeta. Aji u gjend …