• |
ide | kryesore
aziri-1.jpg

Delfina Aziri tregon anën “B”

Shqiptarja nga Munchengladbachu i Gjermanisë, Delfina Aziri, ka publikuar një fotografi mjaft “ngacmuese” në rrjetet sociale. Modelja ka bërë një …

era.jpg

Rrushi i Era Istrefit

Era Istrefi është e re dhe e pa komplekse. Këngëtarja e hitit “Mani për money”, po e fiton qendrën e …

tunaaa.jpg

Tunën e zë breshëri i Tiranës (video)

Këngëtaren shkupjane Altuna Sjediu Tuna e ka “zënë” breshëri në kryeqytetin shqiptar. Këngëtarja Tuna ka publikuar një video në të …