• |
ide | kryesore

Zbulohet kush është zëri i fëmijës në këngën e Taylor Swift (Fot)

Arkiva

Janë një çift i njohur në Hollywood prej filmave të suksesshëm që kanë bërë, por dhe një çift krenar në jetë. Blake Lively dhe Ryan Reynold kanë dy vajza, James 2 vjeçe dhe Ines 1. Dhe nuk është fare çudi që ato ta nisin rrugëtimin artistik që në moshë të vogël.

Pas disa javësh spekulime se zëri i cilës fëmijë është në fillim të këngës “Gorgeous” të Taylor Swift, ishte vetë këngëtarja që e bëri të ditur identitetin e saj.

Bëhet fjalë për vajzën dyvjeçare të çiftit Lively-Reynold, James.

Nuk është cilësuar si një befasi e madhe për fansat e Taylor, pasi dihet që ajo është mjaft e afërt me çiftin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu