• |
ide | kryesore

Vëllai i Ramës ‘fillon’ shkollën

Sport, Të fundit

Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur kursin për ‘drejtorë sportivë’. Mes atyre që ndjekin këtë kurs bie në sy edhe Olsi Rama, vëllai i Kryeministrit. Olsi Rama është përfolur shpesh në media për të marrë postin e drejtorit sportiv të Partizanit. Prandaj mbase dhe ky kurs i nevojitet për kë synim. Kursi i organizuar nga FSHF do të zgjasë deri më datë 16 dhjetor. Olsi Rama është akuzuar nga opozita si i implikuar në trafikun e drogës. Konkretisht në laboratorin e kokainës të zbuluar në Xibrakë të Elbasanit.

©LAPSI.al 

2 Comments

  1. patenta per skafe,per sport ju jep negjmija nga zyra e saj ne qenef sa te doni.rama ka üatenten e shizofrenit dhe ju e bet kryeqelesir.as zbori i ushtrius nuk e pranoi por qenefi i negjmijes aktor e drogaxhi e beri.

    parti edver o sa mir po i dhjer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu