• |
ide | kryesore

Rama nuk bind me konkurset e administratës: Vendi punës 5 mijë euro, do zoti e bëni 4.9!

Lajme, Të fundit

Edhe me propagandën pa kursim për portalet dhe konkurset në arsim dhe infermieri, Edi Rama nuk bind për ndershmërinë e punësimit në administratë. Pasi mori pjesë dje në prezantimin e portalit “Infermierë për Shqipërinë” në profilin e tij në Facebook kanë vërshuar komentet negative.

Një qytetar i shkruan Ramës se një vend pune paguhet 5 mijë euro dhe me ironi lutet që të bëhet 4900. Ndërkohë një tjetër shkruan se pas arsimit po i bëhet funerali edhe shëndetësisë. I mësuar që ta akuzojnë për gënjeshtar, Edi Rama nuk e prish shumë terezinë dhe i merr me të qeshur akuzat në rrjetet sociale.

2 Comments

  1. KETO PORTALET JANE MASHTRIME TE PASTRA ,MJER ATA QE BESOJNE NE MASHTRIMET E TIJ.EDHE SOT PAGUHET NEN DORE ,LE TE JESH I FUNDIT ,PO PAGOVE FILLON PUNE.E MBANI MEND ATE SHPREHJEN LEGJENDE TE TE NDJERIT PJETER ARBNORI :PO KETA S’JANE SOCIALISTE ,KETA JANE SPECIALISTE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu