• |
ide | kryesore

Tiranë, gruaja humb jetën pas rrëzimit nga ballkoni

Lajme, Të fundit

Një grua ka humbur jetën një ditë më parë pasi ka rënë nga ballkoni i banesës. Sipas burimeve policore, 86-vjeçarja F.D. ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte në lagjen “Vasil Shanto” dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale. Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, njofton Policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu