• |
ide | kryesore

(FOTO) Furgoni i policisë së Vlorës përplaset me ‘Benz’-in, dy të plagosur

Lajme, Të fundit

Një furgon i policisë së Vlorës u përplas me një makinë tjetër tip “Benz” e për pasojë dy persona janë plagosur.

Ngjarja ndodhi në bulevardin Vlorë –Skelë për shkak të një parakalimi të gabuar, thonë burimet policore.

Të dëmtuarit janë drejtuesit, ai i furgonit të policisë dhe drejtuesi i mjetit “Benz”. Të dy u dërguan në spitalin e Vlorës dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu