• |
ide | kryesore

Bashkëpunëtori X, Albet Veliu flet për Ermalin e përmendur në audiopërgjim: Ishte shef kufiri

Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka treguar me video dëshminë e bashkëpunëtorit X, i cili flet për njohjen me Agron Xhafaj dhe thotë se ka qenë trafikant me të.

Albert Veliu 51 vjeç, jetoj me rrogën e djalit Kam qenë në Itali kam punuar. Në 200 jam shkëputur në Itali, kam punuar me Agron Xhafajn, me kokainë me të gjitha gjërat. Kam qenë shoqërues gomoneje. Hoqa dorë se përballoja dot atë gjë.

Agronin e njoh me anë të një miku tim, me anë të lidhjeve të punës në Itali. Komandonte punët, ai e merrte ne e shisnim.” – rrëfen Veliu.

Ndërkohë ai ka folur edhe për emrin Ermal të përmendur në audiopërgjim në bisedën e tij më Agron Xhafajn dhe shprehet se ai ishte shef kufiri.

7 Comments

  1. Ku eshte i gjati ? Thjesht te na thote se eshte fallco . Shporruni ndyresira , e keni kthyer vendin ne bordello ku udheheqin bandite me uniforma dhe pushtet . Ptuuuuuuuuuuuuuu

      1. fadil oshe te roshi e te beri bacil,te xhelili e te beri kopil,tek vrasesi frroku e te beri katil apo lepive byth rama te bera pis nga ngjala e metes .trego cili nga keta te perpunoi.jua kan ber avionet mushkonj,jastekun e griseldes femij nent muajsh e nuk kuptuat se ju jep lesh negjmije,por qe mos te kuptoni qe rama e xhafa tahiri e balla po te japin mut ne vend te mjaltit mjeri ti e shoket si ti.fadil trego apo te del nga goja ngjala e metes apo ende po te sillet ne bark si rames,fadil o kokpalare e bastard keshtu i tha meta rames ku e eni bllokun e tij,o fadil i stalinit kopil si rama e bet president hajnin me ze dhe figur,Faaaaaaaadilooooooooo

    1. lere se na mbushet mendjen me kete qe njeher thot e provokova njeher dhe njeher thot donim ta benim ponuk e bem. E njeh nje qytet i tere kte se kush eshte ore aman

    2. ore i thoni deshmitarit ta ndaj mndjen se njeher thot ermali eshte skafist njeher thot qe ermali eshte shef kufiri. Te pakten pergatiteni para se te flas

  2. O -xha -Fadil-po kush i ben punet e pista njerzit e ndershem?.Keta lloj njerzish qe shesin vellain per nje pakete sic thua zotrote mashtruesit e bejne trafikun e hashashit se nuk e bejne te tere prandaj mos u cuditni se keta nuk jane -genjeshtare me pagese -sic jane disa komentues qe marrin parane per te hedhur shashka neper portale .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu