• |
ide | kryesore

Tuna aspak entuziaste në skenën e “Dancing with the Stars”

Arkiva, Paparazzi
image.jpg

Pas lajmit që qarkulloi prej javësh për Tunën si konkurrente në spektaklin e vallëzimit “Dancing with the Stars”, ja tek vjen dhe postimi i parë i artistes në lidhje me projektin e rradhës ku merr pjesë. Do duhej ora e fundit përpara se të nisë “DWTS”, që Tuna “të konfirmonte” pjesëmarrjen e saj aty. Por, me sa duket artistja nuk duket fare rehat edhe pse në komentin e fotos shkruan “le të fillojë festa…”. E mbuluar me një pellush dhe melankolike në portret, këngëtarja e hiteve shqiptare, lë të kuptohet se nuk është aspak entuziaste.


Kthehu