• |
ide | kryesore

Zhvishet mjeku i Malësisë së Madhe, foto nudo nëpër Bjeshkë

Arkiva, Paparazzi
valeri 1.PNG

Valer Kolnikaj, i njohur ndryshe si konkurenti provokues i Big Brother, ka realizuar një set fotosh lakuriq. Fotomodeli që më pas u pa në show-n “Dancing with the Stars”, shfaqet pa rroba në Bjeshkët e Malësisë. 


I emëruar vetëm pak kohë më parë, mjek në një zonë të Malësisë së Madhe, duket se Valeri nuk e ka lënë pas dore pasionin për të pozuar përpara aparatit fotografik. Fotot që u komentuan si tepër të guximshme, nuk dihet çfarë reaksioni kanë shkaktuar tek pacientët e tij, dhe mbi të gjitha, a e përkrahën zhveshjen e tepruar të doktorit, banorët e Malësisë së Madhe? 

 

Kthehu