• |
ide | kryesore

Brad Pitt ndryshon totalisht që pas ndarjes me Angelina Jolie. NUk do ta besoni si duket (Foto)

Arkiva, Paparazzi
brad.jpg

Brad Pitt shfaqet në një gjendje shumë të keqe ku duket tëepër i thinjur dhe shumë i dobët teksa është fotografuar këtë të mërkurë në Los Angelos.


Në muajt e fundit 53-vjeçari ka ndenjur në privatësi në një studio arti që pas ndarjes me Angelina Jolie.


Babai i 6 fëmijëve dhe njëkohësisht njeriu më ‘seksi’ në botë dukej si fantazmë e vetvetes së tij.

Mesa duket divorci nga Angelina e paska kthyer Brad në një tjetër njeri.

A shadow of his former self: Brad Pitt arrived at his LA art studio bolthole on Thursday looking shockingly gaunt

Thin: The 53-year-old actor, who has often been described as the 'sexiest man alive', looked drawn and downcast 

Brad cut a very lean figure on Wednesday

He is pictured right with Angelina Jolie in January 2015

Secret project: The father-of-six has been working on a sculpture for months

Long lonely nights: Brad has been locking himself away for up to 15 hours a day in the studio

Long lonely nights: Brad has been locking himself away for up to 15 hours a day in the studio

How it was: Brad's gaunt appearance is a far cry from his glory days as Greek God Achilles in 2004 blockbuster Troy 

Like a Greek God: Brad was at his hunky best in the multi-million dollar historical epic

 

Kthehu