• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ PS voton kundër arrestimit të Tahirit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka përfunduar para pak çastesh mbledhja e Këshillit të Rregullortes, Mandatit dhe Imunitetit.
PS ka votuar kundër arrestimit të tij te Saimir Tahoirit duke hedhur poshte kerkesen e prokurorise. PD dhe LSI votuan pro kerkeses, duke bere qe votat te ndahen ne 5 me 5.
Në seancën parlamentare të së mërkurës do të shkohet me dy raporte.
Në përditësim


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu