• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plas sherri në derbin Partizani-Tirana

Arkiva, Sport

Ka qenë mjaft i tensionuar derbi i basketbollit mes Tiranës dhe Partizanit në sallën sportive Farie Hoti. Në një moment takimi është ndërprerë për shkak se ka shpërthyer një sherr mes tifozëve të grupimit “Tirona Fanatics” dhe basketbollistëve të Partizanit. Është parë që një prej lojtarëve “të kuq” të shkëmbejë disa fjalë me disa tifozë dhe kaq është dashur që çdo gjë të tensionohet. U desh ndërhyrja e policisë që të qetësohej situata dhe  ndeshja është ende e ndërprerë përfundimisht.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu