• |
ide | kryesore

E tallën për çitjanet në Fier, Rama i quan “fashionistat e kazanit”

Lajme, Të fundit

Pasi ia ka arritur qëllimit të tërheqë vëmëndjen e mediave online me veshjen në Fier, Edi Rama e ka vazhduar debatin në rrjetet sociale me komentuesit. Talljet dhe ironitë e ndjekësve janë të shumta dhe duket se i pari që i shijon është vetë Rama. Për krahasimin që i bëjnë me tutat e Noizyt e ka përgjigjen gati, ndërsa ata që e ironizuan publikisht për veshjen i quan “fashionistat e kazanit”.

Një ditë më parë, gazetari Berat Buzhala kur pa si ishte veshur Edi Rama tha se në çdo vend një njeri që del i veshur në atë mënyrë duhet lidhur dhe të çohet për t’u kuruar.

1 Comment

  1. VESH QITJON,SAHAT PUSETAVE,MBUSH SHQIPERIN ME KRIMINEL,MBUSH ME DROG, PRITET TE JU VEJ SAHAT EDHE NE QENEF TE POPULLIT QELBESIR .se don kryeministri yn legjendar me e mat edha se sa populli dhjen e pshurr.njeri me te rrjedhur ne bot nuk ka.bastard e kokpalar.trap,kazan i ter shqiperis kryekazan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu