• |
ide | kryesore

Arrestohet pedofili në Tiranë, kreu marrëdhënie seksuale me 13 vjeçaren

Lajme, Të fundit

Alfred Tereziiu, quhet personi i arrestuar nga policia e Tiranës, i akuzuar për kryerjen e marrëdhënieve seksuale me një vajzë të mitur. 13 vjeçarja me inicialet D.P ishte nga Kruja dhe ishte zhdukur të premten. Hera e fundit që e kishin parë në Krujë ishte gjatë orëve të mësimit. Denoncimin në polici e bëri motra e saj. 13 vjeçarja u gjet në Tiranë bashkë me Alfred Tereziun që ka përfunduar në pranga.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu