• |
ide | kryesore

Ramën e presin në Vlorë me fotot e ish kryepolicit Jaeld Çela

Lajme, Të fundit


Ndërsa në sheshin e Flamurit zhvilloheshin ceremonitë e festës së 28 Nëntorit, një grup të rinjsh kanë protestuar me parrulla kundër qeverisjes. “Ismail Qemali shpalli Pavarësinë, Edi Rama shpalli narkoshtetin” shkruhej në pankartat që mbanin në duar të rinjtë. Mes pankartave bien në sy fotot e ish drejtorit të policisë në Vlorë, Jaeld Çela dhe dy shefat e tjerë Gjergj Kohila dhe Sokol Bode. Nuk mungonte në pankarta as ish ministri Saimir Tahiri.


3 Comments

  1. shikone foton e fundit rama ,meta thaqi tre kriminelet me bastard ,qelbesire te kombite qe nga lindja e njerezimit.me shum hqiptare kan quar ne azil,internim ,vrar,trafikiuar se osman,greket,turqit e serbet bashk ne 1000 vite.vetem gjat vitit 2912 -2014 nga kosova largoi thaqi 300 mij shqiptar nga kosova ,kurse rama nga viti 2013 deri ne vitin 2016 largoi mbi 350 mij shqiptar.mito e ketyre vrasesve sa me pak shqiptar aq me shum kanabis e kriminel ne hambar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *