• |
ide | kryesore

Pamjet nga kamerat e sigurisë, dy persona grabitën televizionin në Tiranë

Lajme, Të fundit

Kanë qenë dy persona që kanë hyrë në ambjentet e Zjarr Tv në Tiranë duke grabitur pajisjet dhe kamera në ambjentet e brendshme. Fillimisht ata kanë thyer me leva derën kryesore dhe më pas kanë hyrë brenda me qëllimin e qartë për të vjedhur kamerat e televizionit. Video është shpërndarë nga vetë televizioni në internet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu