• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shokët e qëllojnë me vezë dhe miell lojtarin e Interit

Sport

Këtë të martë ka festuar ditëlindjen lojtari i Interit, Davide Santon. Në rrjetet sociale ka qarkulluar video e një shakaje që i kanë bërë shokët e tij të skuadrës. Fillimisht ata e kanë lidhur Santon në një nga krevatet e fizioterapisë.


Lojtari ka menduar se ishte ndonjë surprizë e bukur, por nuk rezultuar e tillë. Icardi dhe Borha Valero e kanë qëlluar me vezë dhe miell. Shihni pamjet…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu