• |
ide | kryesore

Ebru Özkan bëhet mama për herë të parë

Paparazzi, Slider

Ebru Özkan e njohur si ‘Dilara’ nga seriali “Fate të Kryqëzuara” është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur shqiptar Ertan Shabani, tashmë kanë marrë epitetin prindër dhe martesa e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin “Biricik”.  Lajmin e ka bërë të ditur Ebru përmes një postimi në rrjetin social Instagram.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.