• |
ide | kryesore

Fjolla Morina revolton fansat me veprimin që bën me shampanjë (Foto)

Paparazzi, SliderDuke qenë se temperaturat kanë qenë shumë të ulta në Kosovë dhe bora ka zaptuar gjithë vendin, kudo ka pasur probleme me ndërprerjen e ujit.Por jo Fjolla Morina. Ajo madje ka bërë një batutë me këtë situatë duke qenë se në mbrëmje ajo ka kaluar një natë të nxehtë në club, me shumë shishe shampanje Don Perignon (ndër më të shtrenjtat në qarkullim). Me shampanjë ajo ka larë edhe duart në club, gjest ky që e bëjnë zakonisht personat të cilët kanë mundësi shumë të mira ekonomike aq sa për të derdhur shishe që shkojnë rreth 500 euro copa.

Por gjesti s’është pritur shumë mirë nga ndjekësit e Fjollës të cilët kanë nisur menjëherë ta ofendojnë në komente në Instagram.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *