• |
ide | kryesore

Fjolla Morina shtrohet në spital pas gjëndjes së rënduar mendore

Paparazzi, Slider
Fjolla Morina

Fjolla Morina, e cila prej muajsh ka shqetësuar ndjekësit në rrjetet sociale duke akuzuar me emra, që sipas saj janë kokat e krimit të organizuar e vrasës, është shtruar në spital.


Media në Kosovë ‘n’ZOOM’ bën me dije se Fjolla u shtrua mbrëmjen e djeshme. Nuk dihet se me kë po qëndron vajza e saj e vogël, tashmë që Fjolla është në spital. Ndërsa që nga dita e djeshme, ajo s’ka postuar asgjë në ‘Instagram’, duke vërtetuar lajmin se ndodhet e shtruar.Fjolla është parë në një gjendje të rënduar emocionale, teksa shpesh ka hyrë edhe “live” në Instagram dhe ka bërë akuza kundrejt kolegëve të saj. Ishte vetë nëna e këngëtares e cila reagoi duke u shprehur se Fjolla ka probleme psiqike prandaj edhe po vepron në këtë mënyrë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *