• |
ide | kryesore

Teatri i Veliajt, shkon në Kuvend me biçikletë (FOTO)

Lajme, Të fundit

Kryebashkiaku i Tiranës s’e ka kursyer teatrin e tij të radhës as në Kuvend, ku zgjodhi të shkonte me biçikletë. Ai ishte i ftuar për nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit mes Kuvendit të Shqipërisë dhe UNICEF për partneritet në përparimin e të drejtave të fëmijëve.  Dhe siç ndodh shpesh, teksa Veliaj shkonte me biçikletë në Kuvend, gjoja rastësisht aty gjendej dikush për t’i bërë fotot e radhës që i shërbejnë propagandës së tij.

©LAPSI.al


5 Comments

  1. Klloune te politikes qe e genjejne lehte kete popull. Kush jemi , ku do vemime keta pelivane.Po shkojme drejt te thenave [ seketu ska popull por dele] Nuk ehshte e pranueshme por heshtja, mos reagimi e thote dicka., qe nuk po e gjejme me gjithese e kemi ne cdo familje.

  2. Zot i paemer 18.21 ,ju jeni nje penis komplet qe ofendoni dhe fyeni popullin shqiptar nga i cili keni dale. Pse mor palle ,populli ta ka fajin ty qe nuk del te protestosh dhe te japesh shembullin personal???

  3. Ketij teatraliteti Te peshtire dhe neveritshem,Morr Baze I kishe ngritur lapidare,KY lapidare I katunarise,mediocritetit e neverise.Katunaret harbohen me njeri-tjetrin.

  4. EV,KY simbol unik i falsitetit,Ben estrade koprativash.Po ka njerez qe ngazellehen e masturbohen prej ketyne estradash.Shkojne edhe me tej,pranojne te veteposhterohen duke e pare keté pervers si frymezim.Medet !

  5. Pse humbni kohen kot me kete provincial. Ai akoma vuan nga kompleksi inferioritetit dhe medon se me kto qe ben doterheqi vemendje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu