• |
ide | kryesore

Offset përdor terma homofobike në këngë, i del në mbrojte e dashura (VIDEO)

Paparazzi, SliderNjë rresht në këngën e tij të fundit, “Boss Life”, ka nxitur reagime të panumërta në rrjet për reperin e njohur amerikan, Offset, i cili është “kryqëzuar” për termat homofobikë të përdorura.

Ndërkohë, për të mbrojtur të fejuarin e saj, reperja e mirënjohur, Cardi B ka postuar një video në rrjet ku shfaqet duke kryer make up-in dhe mbron Offset për kritikat në Facebook, Twitter e Instagram.“Nuk do të le askënd të më shajë të dashurin apo ta quajë homofobik, kur unë e di shumë mirë që ai nuk është i tillë”, – thotë në video reperja nga Bronx. “E them këtë sepse e kam parë atë të shoqërohet me gay dhe i trajton ata me mjaft respekt… madje njësoj si miqtë e tij”

https://www.youtube.com/watch?v=CbPFh0LsPCQLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *