• |
ide | kryesore

FOTO/ Shiko çfarë ke humbur Rodriguez!

SportMarrëdhënia mes ish-futbollistit të Realit të Madridit, Jesé Rodriguez dhe partneres së tij, Aurah Ruiz, ka marrë fund vetëm pas dy vitesh. Së bashku, çifti në fjalë u bënë edhe prindër të një fëmije, të quajtur Nyan, të lindur vitin e kaluar.

Futbollisti, i cili aktualisht luan me Stoken në Premier League, njoftoi përmes rrjetit social “Twitter” krisjen e marrëdhënies me bukuroshen spanjolle.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *