• |
ide | kryesore

Fansat sulmojnë Kimin, vendos vajzën ti bëjë foto nudo (FOTO)

Paparazzi, Slider


Ylli i familjes më të famshme në botë është bërë nënë për herë të 3-të nëpërmjet një nëne surrogate, mirëpo ajo nuk e ka problem të bëjë shumë punë njëkohësisht. Kur themi shumë punë e kemi fjalën për fotosesionet seksi, projektet me linjën e saj kozmetike dhe detyrat e saj si nënë. Por siç duket Kim nuk ka nevojë të paguajë fotografë me shifra marramendëse sepse fotografen e ka në shtëpi, pikërisht vajzën e saj 4-vjeçare North.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians ka pozuar para pasqyrës teksa heq recipetat dhe foton ja ka bërë North.

E mesa duket fansat nuk e kanë pritur aspak mirë këtë gjë, duke e cilësuar si shembull të keq për vajzën e saj. “Pra tani fotot e tua provokuese t’i bën vajza?” – shkruan dikush.  Ndërsa një tjetër thotë: “Kim unë të dua vajzë por shkove shumë larg duke përfshirë dhe North këtu.”

kimushha.jpg

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *