• |
ide | kryesore

Kourtney shpërthen kundër Kim: Të urrej

Paparazzi

“The Kardashians” janë rikthyer për sezonin 4 dhe janë gati të sjellin dramën.


Traileri fillon me Kim dhe motrën e saj më të madhe Kourtney të ulur së bashku për rrëfimet e tyre. “A mendoni se njerëzit do të befasohen kur t’iu shohin ju të dyja bashkë?” pyet një producent.Motrat  hoqën shikimin nga njëra-tjetra dhe rrotulluan sytë.Siç mund ta kujtojnë fansat, themeluesja e Skims dhe CEO i Poosh kanë pasur një marrëdhënie të diskutueshme gjatë viteve gjatë shfaqjes së tyre realiste, si dhe në seritë e tyre të mëparshme “Keeping Up With the Kardashians”. “Ka pasur shumë tension. Ka qenë e vështirë të shikosh njerëzit duke folur për ty. Nuk ndihem e kuptuar”, thotë Kourtney në  zë.

Një pamje e trailerit paraqet një telefonatë të nxehtë mes Kim dhe Kourtney. “A je e gezuar? Je  shndërruar në një person tjetër dhe na urren”, i bërtet Kim  përmes telefonit. “Ti i thua gjërat dhe më pas mërzitesh!” shtoi sipërmarrësja.Por Kourtney  iu kthye : “Ti je thjesht një shtrigë! Dhe unë të urrej!”

Në një skenë të veçantë, motra e tyre Khloé, informon  Kris Jenner se motrat e saj më të mëdha “janë duke u grindur akoma”. Diku tjetër në klip, Kendall Jenner u thotë shikuesve: “Njerëzit mendojnë se na kanë kuptuar. Por gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken.” Sezoni 4 i “The Kardashians” do të shfaqet premierë në Hulu më 28 shtator./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *