• |
ide | kryesore

Luana i jep fund lidhjes me Krenarin (FOTO)

F1, Paparazzi


Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë  kapur mat vetëm nga fotot paparacë, pasi asnjëri prej të dyve se ka pranuar lidhjen e tyre. Prej gati 2 vjetësh bëhet me dije se Krenari dhe Luana janë bashkë, duke shijuar një histori dashurie. Por duket se diçka ka ndodhur mes tyre dhe çifti i ka dhënë fund marrëdhënies. Me aq sa Diell-online.al ka mundur të mësojë, Luana dhe Krenari kanë kaluar ditët e fundit një krisje të marrëdhënies, që mund të çoj edhe në një ndarje përfundimtare.

moderatorja nga Tirana dhe biznesmeni nga Kosova nuk kanë asnjë kontakt mes tyre. Pasi ka mbyllur një sezon të ngjeshur me emisionin e saj “Shiko kush luan”, Luana i është bashkangjitur të motrës dhe kunatit në pushimet e tyre luksoze. Ashtu edhe si ata vetë e kanë bërë të ditur, Marina, Getoari dhe Luana janë duke kaluar pushimet e tyre dimërore në fshatin St.Moritz të Zvicrës. Nga ana tjetër Krenari gjendet në Kosovë, ku edhe po përballet për të disatën herë me drejtësinë

   


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *