• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr çmimet e vilës së Ramës në Surrel “170 mijë euro vetëm xhami në tavan”

Lajme, Të fundit

Për sa kohë, Edi Rama do ta mbajë larg syrit të publikut vilë e tij në Surrel, kurioziteti i publikut do të jetë i madh, për ambjentin ku jeton kryeministri.
Berisha mori shkas nga deklaratat e Ramës për artistët për t’i kujtuar çmimet e vilës së tij në Surrel dhe për studion e tij tek Ali Demi në Tiranë.

“Pse ty studion atje të bektashinjtë, kush ta ngriti? Tregoje sektretin. Po sarajet e Surrelit? Kush t’i pagoi? Se i lë gardistët e shkretë atje, s’kanë ku të hanë. Që rrinë gjithë ditën ruajnë sarajet e Surrelit.

Vetëm xhami i tavanit ka kushtuar 170 mijë euro. Super! Super tavani!

70 mijë euro bëri vetëm pigmenti i bunkerit, i vilës në Surrel.. Shikoni pak si i le rojet e tij, se nuk du ta them atë shprehjen…

Ruhet rruga me batalion. Nga Surreli në kryeministri, 350 gardistë ruajnë Surrelin. Se burrë më frikacak se ky nuk ka” u shpreh Berisha në parlament.

Ndërkohë që fliste ish kryeministri, Rama ka nisur të qeshë dhe kur u përgjigj, nuk e ka prekur temën e shpenzimeve për vilën e tij.©Lapsi.al4 Comments

  1. Zoti na ruajt me kete idiot. Ku na ra per hise ky hajvan qe vetem na shkaterroi sa drejtoi.

    A mker ne ke kemi lider ne PD dhe idhtar. PD sa te flasi ky e te komandoje ky, ska per te ardhur ne pushtet per

    20 vjet.

    1. lulak-rames po ti permend bunkerin e surrelit,eshte si te ja nxjerresh nga prapanica ngjalen e metes qe e mban me krenari ka 5 vite,madje tashem e ka ber ngjal presidente.lulak shko ti bej gojore roshit,doshit,frrokut e palles se metes siq i ben rama dhe hesht.ket dini ju,tritol,kokain,vrases,grabitje.ne gjenez e keni.5 bugjete lulak i bet pleher,drog,kazan,tritol.rruga e kombit esht stoike aty me dy tunelet ,po ashtu 2 tunelet e elbasanit.1oo metra rrug lulak per elbasan ka pes vite ram qelbesira qe nuk i ban.ik thith kar e kokain habili,balili e xhelili.

  2. rames po ti permend bunkerin e surrelit,eshte si te ja nxjerresh nga prapanica ngjale e metes qe e mban me krenari ka 5 vite,madje tashem e ka ber ngjal presidente.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *