• |
ide | kryesore

FOTO/ 32 vjeçari në Dibër u vra sapo hyri në oborrin e shtëpisë

Lajme, Të fundit

Personi në foton më lart është Elsi Kosiqi, 32-vjeçari që u gjet i vrarë me armë në shtëpinë e tij në Maqellarë të Dibrës. Ngjarja e rëndë ndodhi pak pas mesnatës dhe sipas policisë, viktima është , i cili u gjet i pajetë në oborrin e banesës.


Mendohet se Kosiqi sapo ishte kthyer nga Maqedonia, kishte parkuar makinën dhe po mbyllte portën e shtëpisë, kur u qëllia për vdekje.


Policia ka shoqëruar disa persona, midis tyre edhe nga ata që ishin në konflikt me viktimën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.