• |
ide | kryesore

FOTO/ Ky është 27-vjeçari që vrau shokun e tij në Shkodër pas një sherri në lokal

Lajme, Të fundit

Një vrasje ka tronditur fshatin Hot i Ri në Shkodër. Mësohet se shtetasi Kole Fermasi është viktima. Ai është ndarë nga jeta pasi shoku i tij Kristian Shkambi ne sherr pasi kishin pire e ka therur me thike, raportojnë mediat lokale.

Viktima dhe autori ishin shoke me njeri tjetrin. Ata në pije e sipër kane debatuar me njeri tjetrin pas një ngatërrese te çastit. Shtetasi Kristian Shkambi e ka therur me thike shtetasin Kole Fermeasi.


25-vjeçari ka humbur jetën ndërsa autori Kristian Shkambi 30 vjeç është arrestuar në kohë rekord nga forcat e policisë pak larg vendit të ngjarjes. Efektivet po punojnë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

 

1 Comment

  1. Gazetari jo gazetar ” e theri me thikë”. Ne shqip thuhet e qelloi me thike,o shkrues nul qe nuk di shqip. Kuptohet qe je militant e halese ne fuqi, sepse nuk e meriton te punoje ne media nje qe nuk di gjuhen. Trung!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.