• |
ide | kryesore

VIDEO/ Super-gol i Salah kalon Liverpool në avantazh nga Roma

Sport

Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Romës në ndeshjen që po zhvillohet në këto momente në stadiumin Anfield.


Ishte minuta e 36-të e pjesës së parë dhe “The Reds” gjetën epërsinë me një super-gol të të përhershmit Mohamed Salah që nuk festoi përpara ish-shokëve të tij. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.