• |
ide | kryesore

Agnesa Vuthaj:Si më vodhën kurorën e Miss-it në prapaskenë

Paparazzi, SliderFlet për herë të parë Agnesa Vuthaj: “Kurora e Miss Albania u vodh në prapaskenë, më vendosën një kurorë të vogël simbolike”

Flet për herë të parë Agnesa Vuthaj: “Kurora e Miss Albania u vodh në prapaskenë, më vendosën një kurorë të vogël simbolike”
May 26
19:572018

Ish Miss Albania Agnesa Vuthaj ka qenë e ftuar në emisionin “Prive”. Në rubrikën 10 gjërat që nuk i keni ditur për Agnesën, ajo ka rrëfyer disa prej të pathënave nga jeta e karriera e saj.

Agnesa ka treguar se kur u shpall Miss Albania në 2004, i kishin vjedhur kurorën në prapaskenë e asaj i vendosën një të vogël sa për të mos e lënë pa kurorë.

“Në 2004 mora pjesë në Miss Albania ku u kurorzova. Prisja një kurorë të madhe por ishte shumë e vogël, u çudita pse por kuptova se kurora që do m jepnin mua ishte zhdukur në prapaskenë, Miss-i Denisa Kola hoqi kurorën nga koka e saj që e kishte vendosur për tu zbukuruar  dhe ma vendosi mua që mos ta linin Missin pa kurorë.”- ka treguar Agnesa duke qeshur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *