• |
ide | kryesore

Transmetimi në Facebook, Ruçit i del seanca jashtë kontrollit (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Presioni ndaj opozitës dhe acarimi i situatës politike ka nxjerrë jashtë kontrollit seancat parlamentare. Tashmë kërkesat e kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi për të ndërprerë fjalën e deputetëve të opozitës nuk kanë asnjë vlerë, pasi opozita nis transmetimin në Facebook dhe nga aty, transmeton live në të gjitha mediat informative.


E njëjta situatë është përsëritur edhe këtë të enjte gjatë fjalës së Albana Vokshit dhe Edi Palokës. Seanca parlamentare u ndërpre 2 herë radhazi, por në media vazhdonte transmetimi i fjalës së deputetëve të opozitës, megjithëse Ruçi dhe ministrat nuk dukeshin në sallë.


2 Comments

  1. edvin stalini mao LUU ce dun erdogan rama nderpreu dhe facebokun.krymbat e qenefit negjmije ,jashteqitjet e enverit ,stalinit ruqi,rama xhafa u pengon liria e shtypit,pos asaj qe e bejn vet keta krymba.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu