• |
ide | kryesore

Reshje të dendura shiu në Tiranë

Lajme, Të fundit

Kapricot e motit s’kanë të sosur në Shqipëri. Kur u duk se vera kishte mbërritur dhe temperaturat po rriteshin, moti ka ndryshuar papritur. Sot në kryeqytet dhe në pjesën më të madhe të vendit kanë rënë reshje të dendura shiu. Pritet që moti të përmirësohet sërish në fundjavë.

© LAPSI.al 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu