• |
ide | kryesore

(VIDEO) Autobuzët me njerëzit e sjellë nga Burreli dhe Bulqiza në takimin me Ramën

Lajme, Të fundit

Takimet e kryeministrit Edi Rama në Dibër u ndoqën nga militantë që u transportuan me autobuzë.


Në pamjet e mëposhtme shihen autobuzët me njerëzit e sjellë nga Burreli dhe Bulqiza për takimin e fundit të Ramës.


10 Comments

  1. o te burgosur ka sjell,e kriminel se i duhen per zgjedhje vendore.te gjith ne sit i ka zgjedh sa me kriminel aq me lart postin.nuk ju mjaftoi muti i leninit enveri zgjoshet mutin e stalinit,e putinit ramen shto dhe shurren e erdogan e vuqiq.

    1. Ti nuk ke qene vete perderisa komenton videon. Ka shume mundesi te kete qene gruaja dhe motra jote. Socialistet i kane qef kurvat shoqeruese

  2. Socialistet po shesin vajzat e tyre per oooooo te drejtoret per vend pune eshte bere e modes nuk i ben me pershtypje perkundrasi jan krenar

    1. Sakte! Por nuk jane socialiste, jane llumi qe kane kapur PS-ne. Rama nuk shpeton nga burgu se te gjithe ministrat qe do ti arrestohen nuk do i mbajne vete pergjegjsite. Ska me drejtesi qe te denon 3 vjet, dhe gjykata te leshon per 6 muaj paraburgim. 10 vjet e siper nuk i mban Gjiknuri apo Ilir Beqja mbi kurriz

  3. E ke ngaterruar me ato kurvat qe ke ne shtepi i kane ngritur kembet perpjete sa zbriten nga audobuzi dhe te duken si -Karroca-.

  4. Po pse ju ben pershtypje,,,, ky karagjoz KM po imiton udheheqesin e tije shpirteror,,,,Gju me gju me tufen e deleve te tredhur nga qelbesirat rilindase.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu