• |
ide | kryesore

Lezhë/ 2 në pranga, po ndihmonin 7 klandestinë të kalonin kufirin (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona pasi i kanë dhënë ndihmë disa klandestinëve për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin. Në pranga kanë rënë Besnik Gjoka, 46 vjeç dhe Valentino Ndoci, 48 vjeç.


Sipas njoftimit të policisë, “këta shtetas, u kapën duke tentuar në bashkëpunim me njëri-tjetrin,  tu japin ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, 7 shtetasve të vendeve të treta, të cilët u konstatuan brenda një tuneli tek “Rana e Hedhun” në Shëngjin”. 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu