• |
ide | kryesore

FOTOT: Kujdes fustanin Melania!

PaparazziMelania Trump ka pësuar një incident të vogël, era i ka ngritur fustanin teksa ngjitej në avion.

Objektivi i një fotografi e ka fotografuar pikërisht në atë moment, duke i zbuluar këmbët teksa ngjitej në shkallët e avionit ushtarak në Maryland.

Zonja e parë e Amerikës po drejtohej drejt Nashville në Tennessee për të vizituar një spital pediatrik.

Melania e ka marrë me sportivitet situatën e sikletshme dhe ka buzëqeshur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *