• |
ide | kryesore

Gjirokastër, vetëvaret në stan bariu 62-vjeçar

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dropull. Policia e Gjirokastrës thotë se në fshatin Vanistër, në kasollen e stanit të tij, dyshohet të jetë vetëvrarë me armë zjarri, automatik, shtetasi I. B., vjeç 62, banues në Gjirokastër. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe sqarimin e mëtejshëm të rrethanave se si ajo ndodhi. Nuk dihen ende cilat janë arsyet që mund ta kenë shtyrë drejt aktit të rënë 62-vjeçarin.


 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu