• |
ide | kryesore

Treni përplas makinën, plagoset fëmija 11 vjeç

Lajme, Të fundit

Rreth orës 18:20, tek “Ura e Gërdecit”, treni i linjës “Tiranë-Durrës” është përplasur me mjetin me targa AA181PJ me drejtues shtetasin F. S., dhe pasagjer shtetasin A. S., rreth 11 vjeç ( djali i F. S.), njoftoi Policia.

“Si pasojë e përplasjes është dëmtuar fëmija i mitur A. S., 11 vjeç, i cili po dërgohet në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave”, shtuan të njëjtat burime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu