• |
ide | kryesore

Tronditet Shkodra, vritet me thikë 54-vjeçari (Emri)

Lajme, Të fundit

Një 54-vjeçar raportohet se është vrarë mbrëmjen e sotme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur tek “Ura e Thive”, ndërsa viktima është shtetasi Prendush Fushaj. Ky i fundit mësohet se është qëlluar me thikë nga një person ende i paidentifikuar. Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet dhe po punon për identifikimin e autorit.


©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.